O firmie

Kim jesteśmy?

Naszą pasją jest motoryzacja. Z miłości do samochodów stworzyliśmy markę "Twarda Guma". Profesjonalnie zajmujemy się wymianą opon oraz niektórymi usługami związanymi z naprawą poszczególnych elementów auta - na przykład naprawą elementów zawieszenia, bądź zabezpieczaniem aut przed korozją. Zajmujemy sie również sprzedażą opon. W asortymencie posiadamy opony i felgi do samochodów osobowych, sportowych, dostawczych, motocykli, quadów, skuterów, ciągników czy innych pojazdów.

Zadzwoń i umów się na wizytę

O nas

Naszą pasją jest motoryzacja. Z miłości do samochodów stworzyliśmy markę "Twarda Guma". Profesjonalnie zajmujemy się wymianą opon oraz niektórymi usługami związanymi z naprawą poszczególnych elementów auta – na przykład naprawą układów wydechowych, bądź zabezpieczaniem aut przed korozją. Zajmujemy sie również sprzedażą opon. W asortymencie posiadamy opony i felgi do samochodów osobowych, sportowych, dostawczych, motocykli, quadów, skuterów, ciągników czy innych pojazdów.

Nasza oferta

Nasza marka zna się najlepiej na pielęgnacji i naprawie samochodów. Oprócz wulkanizacji, zajmujemy się również wykonywaniem wieloetapowych zabezpieczeń antykorozyjnych aut. Usługa obejmuje likwidację rdzy, a także staranne zabezpieczanie przed rozwojem nowych ognisk. Naszym celem jest sprawienie, że podwozie Twojego samochodu będzie bezpieczne w każdych możliwych warunkach. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi – zapraszamy do Twardej Gumy w Grodzisku Mazowieckim!

Znajdź nas na Facebooku